Négy csapat, nyolc győzelem!
Kiemelt

14 október 2018
Szerző:

A hétvégén kezdte meg a kisiskolás bajnokságot az U10 – Apor csapatunk Várpalotán. Két veszprémi csapattal mérték össze az erejüket a fiúk, és bár itt az eredményt nem számolják, mindkét mérkőzésüket sikeresen abszolválták. Külön öröm, hogy Nagy Nikó fiatal játékvezető palántánkat is kiemelték a veszprémi kollégák. Minden szempontból jól sikerült az első erima fordulója ennek a korosztálynak is – összegezte a napot Kovácsovics László vezetőedző.

A gyermekbajnokság hétvégi U12- es fordulóját ismét a Magvassyban játszották a fiúk.

U12 I. – Apor, Nahaj László vezetőedző: „Az első mérkőzésen nagyon álmosan kezdtünk, és sok technikai hibát vétettünk elől-hátul! Aztán a 2. félidőben már úgy szerepelt a csapat, ahogy az elvárható ettől a társaságtól! A végére magabiztos siker született! 40:11
A 2. mérkőzésen igazi paprikás hangulatú mérkőzés volt! Az elején fej-fej mellett haladtak a csapatok, aztán beindult a henger! Elmentünk 3 góllal (9:6), itt viszont megállt a támadójáték mindkét csapatnál és a védekezés dominált. 5 perces gólcsendet mi törtünk meg, így tovább tudtuk növelni az előnyünket! A végére magabiztos sikert arattunk nagyon szép, okos játékkal! 28:19

U12 II. – Apor, Kovácsovics Noémi vezetőedző: „Az Ajka ellen játszott mérkőzés első félidejében szinte egymást váltották a hazai, és a vendég gólok. A második félidőre viszont sikerült egy fokozattal feljebb kapcsolnunk. Ez látható a félidő (9-7), és a végeredmény (19-10) közti különbségen is. Csapatmunkával sikerült összeszedni a védekezést, és a támadást egyaránt. A második, Várpalota ellen játszott mérkőzésen hasonlóan eredményesek voltak a fiúk. Már az elején sikerült ellépni az ellenféltől (félidő 13-5), majd a továbbiakban kiváló egyéni teljesítményekkel a végeredmény 21-12 lett. Gratulálok a fiúknak a mai hozzáállásukhoz!

U12 III. – Kölcsey-Gárdonyi, Bella Viktor vezetőedző: „2/2 győzelemmel zártuk a mai napot. Első meccset magabiztosan hoztuk, a másodikat magunknak tettük nehézzé. Végül nagy küzdelemben 1 góllal sikerült nyerni. A srácok jól dolgoztak, megérdemelték a sikert.”

Gratulálunk a csapatoknak, az edzőknek! Mindenkitől fantasztikus teljesítmény volt!!!