U10-es gyermekbajnokság

U10-es csapatunk 16-án vasárnap hazai pályán játszotta erima fordulóját az Apor iskola tornacsarnokában.

Reggel álmosan kezdtünk a Büki Tk csapata ellen. A második mérkőzést a Szombathelyi Haladás ellen játszottuk. Erre a mérkőzésre már 20 lépcsőkörrel hangolódtak a fiúk. Meg is lett az eredménye. Nyomokban élvezhető kézilabdát varázsoltak a pályára a kilátogató szülők nagy örömére. Bár ennél a korosztálynál nincs eredmény számolás, a láthatatlan 4 pont a azért a győri öltözőben maradt.

Gratulálunk a csapatnak!!!!
Hajrá fiúk! Hajrá GYFKKA! Hajrá Apor! Hajrá Győr!

Mozgalmas vasárnapon vagyunk túl

Vasárnap sincs pihenés, eseménydús volt a vasárnap utánpótlásunk számára!
Két U11-es csapatunk Tapolcán járt, sajnos ezúttal nulla ponttal tért haza Sokoray Ádám csapata. Azonban Bella Viktor csapata két győzelmet ünnepelhetett, a Haladást szoros mérkőzésen egy góllal, a hazaiakat pedig simán hét góllal győzték le.

Baksa Péter U13-as Apor-Gárdonyi csapata Balatonfüreden járt, ahol a hazaiaktól és az Éles KISE csapatától is vereséget szenvedtek.
Papp Márk csapatával Fonyódon járt ismét, ahol a Lipót ellen egy győzelem és a Szentgotthárdtól egy vereség jött össze a nap végére.
Kovácsovics László U15-ös csapata Győrben remekelt, 2/2 győzelem a csapat mérlege. Hét gólos győzelmet arattunk a Telekom Veszprém csapata felett, majd egy rendkívül szoros meccsen tudtuk legyőzni a Csurgó csapatát.

Gratulálunk a csapatoknak!
Hajrá Győr!
Hajrá GYFKKA!?‍

Kedves kézilabdás fiúk

Kedves kézilabdás fiúk!

Ha szeretnétek látni, hogy az edző bá' ňem csak mondja, hanem csinálja is" a pályán, amit az edzéseken gyakoroltok, ott a helyetek az Agrofeed ETO-SZESE következő mérkőzésein.

Szeretnénk a csarnok egy részét csaka velete, gyerekekkel megtölteni és zöld-fehérbe "öltöztetni"- ezért kérjük, gyertek el a mérkőzésre és vegyetek fel zöld vagy fehér (JAKO) pólót! A "C" szektor csak a Tiétek!

Helyszín: Magvassy Mihály Sportcsarnok

Gyülekező: 17:40-kor a csarnok főbejáratánál, ahonnan a gyerekeket szervezetten kísérjük a helyükre ("C" szektor)

Kísérők, szurkolók bérlettel illetve a helyszínen vásárolt jegyekkel juthatnak be a csarnokba.

Hajrá Agrofeed ETO-SZESE!

Hajrá Győr!

Baksa Péter vezetőedző U13 – Gárdonyi-Apor csapata Répcelekon mérettette meg magát a hétvégén. Az eredmény: GYFKKA - Haladás 14:26, GYFKKA –ÉLES 2. 12:20. Az eredmény ellenére az edző úgy véli, nincs ekkora különbség a csapatok között. Sajnos sok hibával játszottak a fiúk, vegyes a csapat…

Mi azért gratulálunk a csapatnak! Kitartás!

Mindkét GYFKKA U11-es csapatunkat Bella Viktor edző kísérte a hétvégén a gyermekbajnokság következő fordulójára Veszprémbe.
Az I-es csapat mérlege sajnos két vereség. Küzdöttek pedig becsülettel a srácok, de ma ez ennyire volt elég.
A II-es csapat egy győzelemmel és egy vereséggel zárt. Az első meccsen jól játszottak a fiúk, habár a végét maguknak tették nehézzé. Végül 1 góllal nyertek. Második meccsen sajnos a sok technikai hiba miatt, szoros félidő után kikaptak.
Mindkét csapatnak köszönjük a részvételt!

Hajrá fiúk, hajrá GYFKKA!

Négy csapat, nyolc győzelem!

A hétvégén kezdte meg a kisiskolás bajnokságot az U10 – Apor csapatunk Várpalotán. Két veszprémi csapattal mérték össze az erejüket a fiúk, és bár itt az eredményt nem számolják, mindkét mérkőzésüket sikeresen abszolválták. Külön öröm, hogy Nagy Nikó fiatal játékvezető palántánkat is kiemelték a veszprémi kollégák. Minden szempontból jól sikerült az első erima fordulója ennek a korosztálynak is – összegezte a napot Kovácsovics László vezetőedző.

A gyermekbajnokság hétvégi U12- es fordulóját ismét a Magvassyban játszották a fiúk.

U12 I. – Apor, Nahaj László vezetőedző: „Az első mérkőzésen nagyon álmosan kezdtünk, és sok technikai hibát vétettünk elől-hátul! Aztán a 2. félidőben már úgy szerepelt a csapat, ahogy az elvárható ettől a társaságtól! A végére magabiztos siker született! 40:11
A 2. mérkőzésen igazi paprikás hangulatú mérkőzés volt! Az elején fej-fej mellett haladtak a csapatok, aztán beindult a henger! Elmentünk 3 góllal (9:6), itt viszont megállt a támadójáték mindkét csapatnál és a védekezés dominált. 5 perces gólcsendet mi törtünk meg, így tovább tudtuk növelni az előnyünket! A végére magabiztos sikert arattunk nagyon szép, okos játékkal! 28:19

U12 II. – Apor, Kovácsovics Noémi vezetőedző: „Az Ajka ellen játszott mérkőzés első félidejében szinte egymást váltották a hazai, és a vendég gólok. A második félidőre viszont sikerült egy fokozattal feljebb kapcsolnunk. Ez látható a félidő (9-7), és a végeredmény (19-10) közti különbségen is. Csapatmunkával sikerült összeszedni a védekezést, és a támadást egyaránt. A második, Várpalota ellen játszott mérkőzésen hasonlóan eredményesek voltak a fiúk. Már az elején sikerült ellépni az ellenféltől (félidő 13-5), majd a továbbiakban kiváló egyéni teljesítményekkel a végeredmény 21-12 lett. Gratulálok a fiúknak a mai hozzáállásukhoz!

U12 III. – Kölcsey-Gárdonyi, Bella Viktor vezetőedző: „2/2 győzelemmel zártuk a mai napot. Első meccset magabiztosan hoztuk, a másodikat magunknak tettük nehézzé. Végül nagy küzdelemben 1 góllal sikerült nyerni. A srácok jól dolgoztak, megérdemelték a sikert.”

Gratulálunk a csapatoknak, az edzőknek! Mindenkitől fantasztikus teljesítmény volt!!!

Hajrá GYFKKA! Hajrá fiúk!

Tanulságos büki szereplés

Vasárnap az U11-es Gárdonyis csapat 2/1-es mérleggel zárta az első fordulót Bükön. Bella Viktor vezetőedző szerint sok technikai hibával játszottak, hiszen szokatlan volt még a nagy pálya. De a védekezésük nagyon jól működött és támadásban is voltak szép megoldások.
Gratulálunk a csapatnak!

A vasárnapi U11-es gyermekbajnokság első fordulóján alapítványunk Fekete iskolai csapata is részt vett,  sajnos mind a két meccsen kikapott.
Sokoray Ádám vezetőedző szerint, azonban vannak biztató jelek!!! Szép cselek, pár komoly ütközés. A fiatalok szépen dolgoztak és küzdöttek, az idősebbek példát vehetnek róluk! Gratulálunk a csapatnak!