SZÉP VOLT FIÚK !

U14-es csapatunk a hétvégén Komáromban 2 győzelmet húzott be magának. 😉🤾💚💪

#u14#up#keziznijo#ferfikezi #s#szepvoltfiuk#hajragyor#U12

💬 Németh Gábor : ” Ezen a hétvégén Komáromban szerepeltünk ahol újfent két meccsen bizonyíthattuk rátermettségünket.

Az első meccsen nagyarányú és részünkről gólgazdag mérkőzésen melegíthettünk be a keményebbnek ígérkező második meccsre.

A második összecsapáson nagyszerű hangulat fogadott minket ezt köszönjük mindkét csapat ,,szülői team-jének’’.

A srácok keményen beleálltak a meccsbe, nagyszerű kezdéssel indítottunk.

Ez a lendületes játék egészen a második félidő 13-14. percéig fenn állt, ott volt egy kis ,,áramszünet’’ a koncentrációban, de így is megérdemelt és nagyarányú győzelmet arattunk.

Ezen a meccsen láttam igazán ahogy jó értelemben megőrültek a játékosaim minden egyes gól és minden egyes jó védekezés vagy labdaszerzés után.

Ezen az úton kell tovább mennünk, mert szenvedély nélkül nincs kézilabda. Hajrá ETO! „