Nem sikerült a pontszerzés U13-ban

Hétvégén U13-as csapatunk ismét pályára lépett a gyermekbajnokságban.

Németh Gábor csapata Szombathelyre utazott, ahol a Telekom Veszprém és a Zirc csapata volt az ellenfelünk.

Győri FKKA – Telekom Veszprém 18 – 32

Győri FKKA – Zirc KSE 22-24

Németh Gábor értékelése: „A hétvégi forduló első mérkőzésén a Telekom Veszprémmel mérkőztünk meg és 32-18-as eredmény született, sajnos nem a mi javunkra. Nagyon jól indult a mérkőzés a sorcseréig partiban voltunk a jelenleg nálunk sokkal előrébb tartó veszprémiekkel szemben. Sajnos a sorcserénél a Veszprémnek volt hosszabb a kispadja, így ez okán is már nagy előny alakult ki a félidőre. Egy alaposabb fejmosás után a második félidőben már sokkal szebben kézilabdáztak a fiúk. Ez a mérkőzés megmutatta hogy hova is kell felfejlődnünk nekünk is.

A második összecsapáson a Zirc ellen 24-22 arányban maradtunk alul. Egy ki-ki mérkőzésen  sajnos most mi szenvedtünk vereséget, de elmondtam a fiúknak is, hogy inkább így felemelt fejjel és forró szívvel kapjunk ki ötször, mint egyszer is úgy, ahogy az első meccs első félidejének második felében játszottunk. Sok munka vár még ránk!”