U12

Kőkúti Sasok 🆚 UNi Győr FKKA 14-17

UNI Győr FKKA 🆚 Esztergomi Oroszlánok 25-26

UNI Győr FKKA : Stanek, Preisinger, László, Lövész, Mecséri, Sáringer, Billege, Simon, Horváth, Nuszer, Judák, Futó, Csöndes, Horváth

💬Mátés István értékelése a hétvégéről : ” Színvonalas fordulón vettünk részt a hétvégén Esztergomban, ahol két kiélezett mérkőzést játszottunk.

A Tata ellen a győzelmen kívül pozítívum volt hogy tudtuk gyakorolni a 6:0-ás védekezést, azonban a mutatott játék és a koncentrációs szint messze elmaradt a tudásunk szintjétől.

Az Esztergom csapata ellen a szezon eddigi leghasznosabb meccsét játszottuk.

Az első percek álmos kezdése miatt adtunk az ellenfelünknek egy 4-5 gólos előnyt, amit a félidő végére sikerült ledolgoznunk. Innentől kezdve végig kiélezett szoros volt az eredmény, így sokan életük első éles egylabdás végjátékát tapasztalhatták meg, ebben azonban most mi maradtunk alul 1 góllal.

Ilyen mérkőzésekre van szükségünk ahhoz, hogy a későbbiekben majd mi örülhessünk az ehhez hasonló meccsek végén.

Dolgozunk tovább, jövőre folytatjuk a bajnokságban, addig is jó pihenést és kellemes ünnepeket Mindenkinek! „

Szép volt Fiúk! 💚💪

Hajrá Győr! 💪💚

U12 Apor Vilmos Iskolaközpont

Edző: Mátés István/ Kovácsovics László

Névsor helye

Judák Mátyás, Sztanek Valter, Futó Mátyás, Nuszer Ábel, Sáringer Vince Soma, Simon Donát, László Zoltán, Róth László, Lövész Dániel, Mecséri Kolos, Csöndes István, Dietzel Ábel, Pákozdi-Engelsz Zalán, Preisinger Bence